Warsztaty i wypoczynek zespołu ludowego „Dzieci Ziemi Iławskiej” z Fundacją Zamek Szymbark

Dzieci Ziemi Iławskiej

Bardzo miło nam  poinformować, iż Fundacja Zamek Szymbark intensywnie i prężnie realizuje swoje cele statutowe. Tym razem Fundacja miała przyjemność ufundować wypoczynek połączony z warsztatami artystycznymi dziecięcemu zespołowi ludowemu „ Dzieci Ziemi Iławskiej” działającemu w  Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie. Był to trzydniowy pobyt w malowniczej Krynicy Morskiej. W warsztatach wzięły udział dzieci i młodzież, kilkoro rodziców, akompaniatorzy, kierownik grupy i instruktor GOK-u.  Poza pracą twórczą, uczestnicy mogli korzystać z uroków morza i cieszyć się piękną, słoneczną pogodą.

To był czas, który dzieci będą długo i miło wspominać…

Zapraszamy do zapoznania się z relacją oraz galerią zdjęć z wakacyjnej przygody.

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie – Warsztaty połączone z wypoczynkiem i integracją dziecięcego zespołu ludowego Dzieci Ziemi Iławskiej (goklaseczno.pl)

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie wraz z zespołem Dzieci Ziemi Iławskiej serdecznie dziękuje Fundacji Zamek Szymbark z Panem Grzegorzem  Słyszykiem na czele  za okazane serce i sfinansowanie całego pobytu dzieci, młodzieży, akompaniatorów i opiekunów w Krynicy Morskiej. Dzięki Państwa życzliwości mogliśmy wzbogacić nasz repertuar, wspaniale wypocząć i skorzystać z uroków otaczającej, nadmorskiej przyrody. Cały pobyt, w tym warsztaty organizatorzy uwiecznili na serii zdjęć i filmów.

Jeszcze raz dziękujemy za wszystko
i życzymy Państwu bardzo dużo zdrowia i pomyślności
w każdej dziedzinie życia.