32. Finał WOŚP Fundacja Zamek Szymbark gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Podwójne zaproszenie na koncert Midge Ure’a i ekskluzywne spotkanie z artystą! Zapraszamy do licytacji

32. Finał WOŚP<br />Fundacja Zamek Szymbark gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wygraj podwójny bilet na koncert Midge Ure’a (Ultravox) oraz ekskluzywne spotkanie z artystą!

Przedmiotem licytacji jest podwójny bilet na pierwszą edycję Castle Nights (13 lipca 2024), którego headlinerem jest Midge Ure, czyli wokalista legendarnego zespołu Ultravox!

Zaproszenie uprawnia do uczestnictwa w koncercie, który odbędzie się 13 lipca 2024 roku na Zamku w Szymbarku koło Iławy oraz ekskluzywnego meet & greet z artystą! Taką możliwość będzie miał jedynie zwycięzca tej licytacji wraz z osobą towarzyszącą! To niepowtarzalna okazja do poznania artysty przed koncertem, porozmawiania, podpisana swojej kolekcji płytowej i pamiątkowego zdjęcia!

Jeżeli jesteś fanem – nie zastanawiaj się! Przeżyj niesamowitą, unikatową przygodę, a przy okazji wesprzyj 32. edycję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Mecenasami koncertu jest Fundacja Zamek Szymbark oraz Fundacja Heritage Poland Group.