Fundacja Zamek Szymbark partnerem
wyjątkowego koncertu Włodzimierza Nahornego

Fundacja Zamek Szymbark ma zaszczyt poinformować, iż została partnerem wyjątkowego koncertu z okazji jubileuszu 80. urodzin Włodzimierza Nahornego.

Koncert „JEGO PORTRET” to uhonorowanie  dorobku artystycznego Włodzimierza Nahornego, jednego z najwybitniejszych polskich muzyków i kompozytorów. To hołd złożony przez wybitnych twórców i muzyków dla nestora polskiej sceny muzycznej z okazji jego 80. urodzin.

Podczas koncertu zabrzmią takie utwory, jak „Jej portret”, „Czas rozpalić piec”, „Ona chodzi tak prześlicznie”, „Bliskość ciszy”, „Tutaj mieszkam”, „Pytam zimowych gwiazd”, „Kobiety których nie ma”, w nowych aranżacjach, w wykonaniu wybitnych artystów: Stanisława Soyki, Magdy Umer, Anny Serafińskiej, Nuli Stankiewicz, Janusza Szroma.

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncercie.

Link do wydarzenia: Włodzimierz Nahorny „Jego portret” Koncert z okazji jubileuszu 80. urodzin Włodzimierza Nahornego – NOSPR

Plakat Nahorny 2023